Росіяни хвалять Повалій, бо «вдячна Росії» та сварять її сина – «зомбованого хлопчика»

Повалій з сином. Світлина зроблена до війни
фото з відкритих джерел

В пропагандистській пресі пишуть про Повалій: Те, що вона підтримала Росію, говорить про її розум 

Росіяни дуже «хвилюються» за сімейне життя української співачки Таїсії Повалій, яка «вдячна Росії». В пропагандистській пресі пишуть: «Єдиний син зірки Денис відкрито просить не асоціювати його з матір'ю. Нещодавно він взагалі публічно від неї зрікся, назвавши зрадницею». Музичний критик Сергій Сосєдов, який п'ять років працював суддею в українському «Х-факторі», манірно жахається: «Мені шкода Дениса. Нещасний, ошуканий, зомбований хлопчик. Зректися такої матері! Мати дала тобі все, зокрема можливість жити в Іспанії».

«Таїсія – дуже хороша артистка, – продовжує Сосєдов, який гаряче підтримав війну з Україною. – Вона – традиційна естрадна співачка високого рівня. У неї приголомшливий смак. Вона ніколи не гналася за модою. При цьому Тая буде затребувана завжди: учора, сьогодні, завтра. Те, що вона підтримала Росію, насамперед говорить про її розум. Що вона не тільки талановита, а й розумна співачка, на відміну від решти відвертих дурищ. Тая показала, що вона людина – вдячна Росії. А син, на жаль, виявився недостойним такої матері. Так часто буває».

Тим часом «Главком» писав, що син співачки Таїсії Повалій, яка навіть під час війни продовжує будувати співочу кар'єру у Росії, шукає роботу в Іспанії. Схоже, він таки не спілкується з запроданкою-мамою. Музикант розміщав на своїй сторінці в Інстаграм резюме.

«Друзі-музиканти, кияни, як ви там? – пише Повалій на своїй сторінці. – Рух є якийсь чи лише концерти на підтримку України за кордоном? Повертатися ще не рекомендують, але й їхати начебто теж тільки зі Сходу радять… Намагаюся ось налагодити роботу дистанційно – благо ноутбук із плагінами та мікрофон із парочкою інструментів захопив! Загалом, якщо комусь потрібно щось прописати (вокал, кнопки, бас, барабани). Ну, чи ось можу спробувати розчехлити вас у музичному продакшні (для просунутих). Ще дав би вашим діткам урок, як не потрібно займатися музикою у гараж-бенді. Мови – російська, українська, інглиш. Як заведено жартувати, залишилося ще три вільні місця».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: