Продюсер «Танців з зірками» зізнався, хто з зірок пустив його на ночівлю 24 лютого

Завадюк та Єфросиніна
фото з відкритих джерел

Володимир Завадюк знайшов прихисток у будинку Маші Єфросініної

Продюсер «Танців з зірками» та «голосу країни» Володимир Завадюк евакуювався з Києва у перший день повномасштабного вторгнення, як і багато інших зірок. Разом з деякими колегами їх на першу ночівлю прийняла ведуча Маша Єфросиніна. Про це телечиновник розповів в інтерв'ю 24 каналу. За словами Завадюка, у ніч 24 лютого майже не спав, але не бачив звернення Путіна. Згодом він почув перші вибухи і почав писати та телефонувати усім близьким людям, зокрема й команді. У той ранок він хаотично зібрав «тривожну» валізу, та кинув клич колегам з проханням приїхати до нього у квартиру, якщо їм страшно бути самими. На пропозицію відгукнулась асистентка Маша, родина якої була в Маріуполі, а також стар-менеджер Вова. Весь день колеги провели вдома у Володимира в урядовому кварталі, але згодом вирішили, що перебувати там надто небезпечно.

«Після цього Маша Єфросиніна запропонувала поїхати до неї за місто, в її будинок, де вже були її друзі. Ми зрозуміли, що це правильне рішення, зібралися дуже швидко й поїхали. Наступного ранку ми виїхали на захід України і довгий час були в Трускавці, де теж дуже небайдужі люди, які стали нам друзями, допомогли нам і прихистили нас», – розповів Завадюк.

Продюсер також зізнався, що до 24 лютого не готувався, адже був зайнятий розважальними проєктами, зокрема «Голосом країни» та зйомками другого сезону «Ліпсінк батлу». Згодом Завадюк вже зустрівся з Єфросиніною, коли влаштовував благодійні концерти та марафони на підтримку України за кордоном, а Марія була ведучою заходів.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: