Повалій заявила, що Путін позбавить світ від нацизму, з яким вона «безпосередньо зіткнулася»

фото з відкритих джерел

Співачка вивезла маму до Москви, та проситься додому, а дочка відповідає: Ми вже вдома! У Москві! У Росії!

Таїсія Повалій дала інтерв’ю одному з російських пропагандистських інтернет-порталів в кращих традиціях путінских методичок. Українська співачка, яка народилася, виросла та все життя прожила в Україні, нині розповідає виданню Дни.ру, що те, що «сьогодні робить Росія – порятунок України». А Путін, за її словами, виконує «історичну місію».

«Всі останні вісім років українська преса писала, що я, мовляв, втекла до Росії слідом за Януковичем. І це, напевно, мене і врятувало – мене не зачепили, хоча я жила у Києві, – каже співачка. – З Віктором Федоровичем, до речі, після його повалення я не бачилася та не спілкувалася – навіть не знаю, де він».

Коли журналіст запитав, з ким нині Повалій, та, не задумуючись, відповіла: «Я змалку звикла бути там, де правда. Тому я – з Росією. Я за те, щоб відбулося повернення із зомбованого стану, в якому перебуває сьогодні моя Україна, до нормального життя. Адже всі ці вісім років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там убивають людей. Я жила надією на Мінські угоди, які, як ми бачимо сьогодні, були лише ширмою, жила надією на мирні переговори. Моя душа розривалася, коли в Одесі горіли люди у Будинку Профспілок. Я плакала, коли в авіакатастрофі гинула доктор Ліза, хоча в Україні багато хто так радів її смерті… Я не вірила, що це мої земляки! І тому чекала настання часу справедливості. Зрештою, воно настає. Дуже хочу, щоби люди на Донбасі жили так, як хочуть самі, щоб їм нічого не нав'язували, не ґвалтували. І зараз саме за це йде боротьба».

Після цього полум'яного спітчу журналіст театрально побідкався, мовляв, колеги Повалій вважають росіян «окупантами» і «агресорами», після чого у співачки ще більше розігралася уява: «А я саме в тому, що сьогодні робить Росія, бачу порятунок і себе, і України. Відчуваю, що Росія зараз мене боронить. Всі ці вісім років я не розуміла, як житиму далі, яке моє майбутнє. А тепер – бачу. В мене з'явилася надія. Володимир Путін для мене – це та людина, яка може зберегти сильну Росію і позбавити світ від нацизму, з яким я зіткнулася безпосередньо. Це його історична місія, як на мене».

За словами співачки-зрадниці, вона вже майже рік живе в Москві, де винаймає трикімнатну квартиру.  Каже, що виїхала на зйомки для Першого каналу 23 лютого, і мала повернутися 24. Однак почалася «специальная военная операция» і з чоловіком, продюсером Ігорем Ліхутою, залишилися в Росії. «А в мене там мати, якій 80 років. І під ворота будинку постійно під'їжджають бійці самооборони та стріляють, – вигадує далі Повалій. – Я з мамою була постійно на зв'язку, вона телефоном говорила: «Ти повинна бути тут!» І я розплакалася: «Ні мамо, не приїду. Тому тобі треба буде їхати до Москви». Через кілька місяців мама погодилася їхати до Росії і з квітня – вона там. Однак постійно питає у дочки: коли поїдемо додому? На що та, з її слів, радісно відповідає: «Мамо, ми вже вдома! У Москві! У Росії!».

Читайте також: Віктор Бронюк розповів про фотографії з Бучі, які не можна оприлюднювати

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: