Потап про страшне повідомлення від сина: Як витримати, коли дитина таке пише, а ти за кордоном?

Зараз Андрій Потапенко мешкає за кордоном
фото з відкритих джерел

Син Потапа на початку вторгнення знаходився з мамою в Україні, а музикант – в Іспанії

Продюсер Олексій Потапенко в ефірі каналу ТЕТ розповів, яке повідомлення йому написав його син Андрій у перші дні російської агресії. Син Потапа в тей час знаходився з мамою в Україні, а сам музикант – в Іспанії, куди напередодні виїхав з дружино, співачкою Настею Каменських на відпочинок.

«Тату, я не боюся. Ми у підвалі. Незважаючи на вибухи, я тримаюся, підтримую маму, щоб вона не плакала», – процитував повідомлення від сина артиста. – Як витримати, коли твоя дитина тобі таке пише, а ти за кордоном опинився?» Потап каже, що в нього мало не розривалося серце від прочитаного.

Крім того, Потап в розмові з журналістами згадав, як з початком вторгнення РФ в Україну, йому зателефонував топовий російський телеведучий Іван Ургант. «Мені на початку війни зателефонував Іван Ургант, який плакав і в трубку казав: «Вибачте нас». Це один із людей, який переживав, що він вибачався за всю країну», – передав розмову Потап.

Раніше «Главком» писав, що дружина Потапа – співачка Настя Каменських – в перший день вторгнення телефонувала Ані Лорак. Настя просила колегу написати про напад РФ на Україну «хоч щось». Співачка відповіла, що її кум, російський співак Філіп Кіркоров сказав, щоб вона мовчала.

«Співачка з Чернівців відповіла: «Мені Кіркоров сказав нічого не говорити, я все розумію. Він сказав думати на два роки вперед, тому не треба мене задовбувати». У відповідь чую, моя дружина каже: «Ти не маєш права більше називатися українкою», – переказав розмову дружини з Ані Лорак Потап.

Читайте також: 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: