Не впорався. Ештон Катчер розповів про численні спроби завести дитину з Демі Мур

фото з відкритих джерел

Голлівудський красень зізнався, зо дуже важко пережив розлучення: принизливо і соромно

Американський актор Ештон Катчер знявся для обкладинки журналу Esquire і розповів в інтерв'ю непросте розлучення з Демі Мур і втрату дитини від актриси.

Актор зізнався, що розлучення з Демі Мур, з якою він прожив у шлюбі вісім років, далося йому важко. «Ніщо так сильно не змушує тебе відчути себе невдахою. Розлучення – це повний провал, це означає, що ти не впорався із шлюбом. Принизливо і соромно», – зізнався актор. Ештон Катчер і Демі Мур, яка старша за нього на 16 років, одружилися в 2004 році, а в 2011 році подали на розлучення. Остаточно подружжя розлучилося у 2013 році.

В інтерв'ю актор також розповів, як у його колишньої дружини стався викидень. «Втратити дитину, коли ти вже звик до думки про те, що вона в тебе буде, – це дуже боляче. Кожен справляється з цим по-різному, – сказав він. – Я люблю дітей, інакше не одружився б з жінкою, у якої їх троє. Ідея завести ще одного звучала неймовірно».

Нагадаємо, що, незважаючи на численні спроби, завести спільну дитину подружжю не вдалося. У Демі Мур є три дорослі дочки від Брюса Вілліса, з якими Катчер, за його словами, досі підтримує зв'язок. В Ештона народилося двоє дітей у шлюбі з Мілою Куніс: дочка Уайєтт і син Димитрій. Про свою теперішню дружину, акторку Мілу Куніс, яка народилася в Чернівцях, Катчер каже, що вона «набагато крутіша, ніж він».

Катчер і Куніс познайомилися багато років тому на знімальному майданчику серіалу «Шоу 70-х», де вони грали закохану пару: тоді актору було 20 років, а його майбутній дружині – 15. Зустрічатися вони почали в 2012 році, після того як Катчер розлучився з Демі Мур, за три роки вони одружилися.

Крім того, Катчер заявив, що був «до біса злий», коли вийшли мемуари Демі Мур, в яких вона розповіла про їхні стосунки, звинуватила його в зрадах і заявила, що заради нього погодилася на груповий секс. «Преса ледь дала спокій мені і моїй родині, і наступного дня я виявляю папараці в школі у моїх дітей», – зазначив він, додавши, що нині образ на Демі Мур не тримає.

Читайте також: Мережа жартує зі знімків зустрічі Бена Аффлека з бойфрендом колишньої

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: