Ми красиві, ми росіяни. Кіркоров пробив чергове дно

Кіркоров публічно підтримує кремлівську політику по відношенню до України
фото з відкритих джерел

Артист-рашист Кіркоров на концерті в ОАЕ оголосив, що країни, які виступають проти Росії, «пошкодують про це»

Російський співак Філіп Кіркоров, який останнім часом все частіше потрапляє у гучні скандали, пробив чергове дно. Під час свого виступу в ОАЕ Кіркоров засудив антиросійські санкції, оголосивши, що зовсім скоро ті країни, які виступають проти Росії, «пошкодують про це».

«Їм буде соромно згадувати про це, а я буду все одно посміхатися і всіх прощу. І ми пробачимо, тому що ми великодушні, ми красиві, ми росіяни», – заявив артист, який публічно підтримує кремлівську політику по відношенню до України.

Нагадаємо, днями раніше Кіркоров на концерті в Ташкенті грубо образив співачку Наргіз Закірову. Різкі слова артиста-рашиста обурили соцмережу.

«Кіркоров знову перестав приймати свої таблетки чи що? Здавалося, що заочний конфлікт із Наргізом вичерпано, але ні. Філіп вирішив без церемоній принизити співачку в її ж рідному Ташкенті. Перебір», – прокоментували в телеграм-каналі «Тільки нікому».

«Навіть якщо співачка Наргіз повелася невдячно, коли поїхала з Росії і почала періодично пинати колишніх колег, це не дає права Кіркорову опускатися», – написали в телеграм-каналі «Антиглянець». У телеграм-каналі «Антиглянець» припустили, що поведінка музиканта пов'язана з тим, що в Москві закінчився антидепресант, який приймає Кіркоров.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: