Лілія Ребрик розповіла, як змінилися її стосунки з чоловіком за час війни

Лілія Ребрик з чоловіком на дочками
фото з відкритих джерел

Телезірка називає свою родину «дикою сімейкою»

Акторка та ведуча телеканалу «Дом» Лілія Ребрик в інтерв’ю з Олегом Борисовим для підкасту «Олега френд» розповіла про своє ставлення до виїзду за кордон під час війни і зізналась, які зміни відбулися в їхніх стосунках із чоловіком, танцюристом Андрієм Диким.

У перші дні війни Лілія Ребрик разом із родиною поїхала у рідні Чернівці. Там сім’я пересиділа пекельні для столиці часи. Звісно, у телезірки була можливість вивезти дітей за кордон, проте вона прийняли рішення залишитися вдома.

«Немає правильних і неправильних рішень. Треба діяти так, як відчуваєш. Я відчула енергію сили, що можу бути корисною тут. Мені є чим займатися в Україні. Плюс, ми з чоловіком настільки нероздільні, що для нас це було б неможливим випробуванням. Я не уявляю своє життя окремо. Влітку ми жили на два міста – залишили дітей у Чернівцях, а самі поїхали в Київ працювати, тому життя було в дорозі Чернівці-Київ. Це було шаленим випробуванням бо ми не бачили дітей щодня», – поділилася телеведуча.

Телезірка називає свою родину «дикою сімейкою» і запевняє – жити окремо одне від одного вони просто не можуть. Тому шукали будь-яку можливість побачитись. А вже ближче до осені відомі батьки забрали дітей і зараз живуть на дачі.

«Я завжди вважала себе сильною жінкою – «все знаю, все можу», а зараз я боюся… Боюся сама їздити за кермом. Тому, якщо є можливість, Андрій планує свій день так, щоб відвезти і забрати мене, зробити справи разом. З одного боку, це можна оцінювати, як нашу нероздільність, а з іншого – це моя потреба. Ми зараз живемо за містом, тому доводиться їхати лісами-полями, тим паче ще і світло вимикають. Я так боюся. А раніше мені здавалося, що я безстрашна. Бачите, кожен робить свої висновки в цій складній ситуації», – зізналася Лілія Ребрик.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: