Пономарьов розповів, чому відмовився працювати в Росії

Олександр Пономарьов розповів про цікаві епізоди свого творчого життя
фото з відкритих джерел

Пономарьов дуже пишається, що збудував свою кар'єру в Україні, а не в Росії

Український популярний співак Олександр Пономарьов повідав, що ще у 1995 році міг переїхати до Росії та почати будувати кар'єру там. Однак артист обрав Україну і дуже пишається своїм вчинком. Про це Пономарьов повідомив в інтерв'ю з Дмитром Гордоном.

Пономарьов розповів, чому відмовився працювати в Росії фото 1

Також артист розповів, що ще у 2010 році йому наснився дуже реалістичний сон про війну в Україні. «У 2010 році мені приснилося, що на нас нападає Росія. Настільки емоційно і реально, що я купив 1000 банок тушонки, розповів про це своїм друзям, а вони з мене сміялись. Казали: «Які росіяни, це наші брати». Мені снилося, що нас бомблять якимись бомбами з парашутами», – розповів знаменитість.

Олександр Пономарьов написав композицію «Заспіваймо пісню за Україну». Він виконав її один раз і більше не повертався до неї. Але у 2014 році побачив безліч відео на YouTube з треком. У віщому сні Київ залишився цілим і непокірним.

Співак запевнив, що раніше існувала теорія, що якщо артист не поїде до Росії й не повернеться через неї до України, то його в нашій країні не приймуть. Вокаліст у розмові підкреслив, що велика кількість селебріті країни-терориста – вихідці з України, які і є фундаментом російського шоубізнесу. Проте вже тоді у Росії була велика кількість артистів та величезна конкуренція.

«Чомусь існувала така теорія, що якщо ти не поїдеш до Росії, а через Росію не повернешся потім до України, тебе тут не визнають. Незрозуміло чому. Я, російськомовний чувак, прийняв для себе рішення, що я буду україномовним співаком. Це промисел божий. Бо інакше як пояснити, що я міг співати на більшій території, заробляти більше грошей. Так боженьці потрібно було», – поділився Олександр Пономарьов.

Нагадаємо, що співаки Олександр Пономарьов та фронтмен та засновник гурту Dzidzio Михайло Хома по дорозі на благодійний концерт у Львові в автобусі акапельно заспівали легендарну «Як тебе не любити, Києве мій!». 

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: