Корольова виправдовується перед росіянами за виступ у вбранні кольорів прапора України

Артистка з'явилася на сцені у темно-синій сукні на тлі жовтих полотен під пісню «Жовті тюльпани»
фото з відкритих джерел

Ролик номеру виставили на одній із фан-сторінок запроданки Корольової

Колишня киянка та російська співачка Наташа Корольова, яка з початку війни і словом не обмовилася про трагедію в Україні, виправдовується за виступ у вбранні кольорів прапора України.

Нагадаємо, ура-патріотка дала концерт в одному з московських клубів – її виступ ледь не закінчився скандалом. Артистка з'явилася на сцені у темно-синій сукні на тлі жовтих полотен під пісню «Жовті тюльпани». Ролик номеру виставили на одній із фан-сторінок Корольової. Багато хто сприйняв цей номер як підтримку України.

«Дружина Тарзана не побоялася вийти на публіку у синій сукні. Під час виконання хіта «Жовті тюльпани» дівчата з підтанцівки розмахували жовтими стрічками. Все це нагадувало прапор України. Момент овацій потрапив на відео», «У шанувальників Наташі колірна палітра викликала багато запитань. Фанати поспішили залишити свої припущення під постом Корольової. Багато з них розпізнали прихований натяк на політичні погляди виконавиці», – написали російські ЗМІ.

Підписники співачки в соцмережі також закидали співачку гнівними коментарями. «Плаття синє та жовті прапори, все підібрано», – розкрила «тайний задум» артистки одна з шанувальниць. «У вас у голові не те підібрано», - несподівано відповіла на цей закид сама Корольова.

«На рівному місці розпалюється неприязнь, – виправдовується співачка. – Ситуації висмоктують із пальця, а вони загострюють і так важку ситуацію в медіапросторі. У мене виникає запитання: «Навіщо?» Багато років у мене є пісня про жовті тюльпани, її всі чудово знають. У мене є фінальний номер, коли мої хлопці виходять з атрибутикою. Це не якісь прапори якоїсь країни, це полотно для шоу. Вони навіть не жовті, а зелені. Ну ні, все прив'язують – сукня, прапори».

«Потрібно навпаки згуртуватися, можливо тоді ми швидше вирішимо всі складнощі, які зараз виникають. Не треба стравлювати один одного через колір сукні, через те, що комусь щось здалося. Я вважаю, що це дуже неправильно. Поєднання жовтого та синього – це просто поєднання жовтого та синього. Темно-синій. Що тепер? Забрати звідусіль ці кольори? Закликаю всіх – не роздмухуйте з мухи слона там, де цього немає», – незворушно додала Корольова, знову не сказавши ні слова про трагедію в Україні.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: