Іво Бобул таки подав до суду на блогерку через скандальне інтерв’ю про «розбалуваних жінок»

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Емма Антонюк раніше запевняла, що суду не боїться

Співак Іво Бобул, який в лютому втрапив у гучний скандал, назвавши в інтерв'ю жінок «розбалуваними» та «меркантильними», а також заявивши, що «хороші дівчата сидять удома» і нікуди не ходять, заявив, що подав до суду на блогерку Емму Антонюк, яка оприлюднила відео.

Нагадаємо, ведуча ютуб-каналу «Це ніхто не буде дивитись» Емма Антонюк взяла інтерв’ю, героєм якого став співак та композитор Іво Бобул. Відповідаючи на одне з запитань, Бобул заявив, що зараз жінки меркантильні: «Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках, шукає принца. Не міг шубу тобі дістати, і через цю шубу ти пішла до іншого». Блогерка Емма Антонюк заперечила музиканту, дорікнувши, що він ображає жінок. Музикант перейшов на особистость самої Антонюк. Він сказав, що вона в 32 роки незаміжня і у неї немає дітей, хоча вже час, як він вважає. Дівчина відповіла, що це сексистська маячня. Виконавець пішов з інтервʼю.

Згодом Іво Бобул заявив, що не давав згоди публікувати інтервʼю. «Я понад 40 років на сцені, а їй – 32 роки, – розповідав Бобул про ведучу. – Це була моя власна думка. Ніхто не давав їй права публікувати це інтерв'ю». На запитання журналістів про те, чи буде Бобул судитися з Антонюк, він тоді відповів доволі розмито.

Однак зараз в програмі ЖВЛ співак заявив, що подав позов: «Я скільки інтерв'ю давав за своє життя, але такого у мене не було. Я їй казав: «Не викладай це в ефір без мого дозволу». Я подав [до суду] через те, що вона не мала права без мого дозволу виставляти це. Потрібно все-таки мати якусь честь. З вовками я по-вовчому, з людьми – по-людськи. Коли я вже пішов і мені сказали, які ще питання вона готувала... Я би все одно пішов. Вона хотіла хайпануться дуже добре, бо є на кому. Така вона є».

Сама Антонюк раніше запевняла, що суду не боїться: «Не боюсь судового позову, тому що знаю закони. Мені шкода його адвокатів, тому що дуже важливо це відео, він на відео сказав: «Я не знав, що мене знімають, а вони знімали». Це дуже смішно, тому що включені камери були весь час».

Читайте також: Ігор Кондратюк розповів, за що Олег Винник подавав на нього до суду

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: