Іво Бобул отримав орден (фото)

Іво Бобул: Сьогодні для мене великий день
фото з відкритих джерел

Патріарх Філарет благословив народного артиста на подальшу творчу діяльність

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв народного артиста України Іво Бобула. Церковний діяч нагородив музиканта орденом святого Миколая Чудотворця.

«Я вдячний, що своїм талантом ви служите українському народу, утверджуєте його духовність, розвиваєте нашу національну культуру. Особливо важливою тут є пісня. Вона може розбудити в людині найкраще, що є. Своїм співом ви робите людей добрішими, щирішими та благороднішими. І ваш талант, без сумніву, від Бога», – звернувся до відомого співака Патріарх Філарет.

«Хочу подякувати за цю велику церковну нагороду. Особливо мені приємно прийняти її з вашим рук. Бо Церква та духовність, то основа будь-якої нації. Для мене ви визначна людина великої віри та великого духу. Ваша діяльність, як пастиря, є історичною. Вірю, що ваші молитви за нашу Україну дійдуть до Бога і ми скоро здобудемо перемогу», – сказав Іво Бобул.

Під кінець зустрічі Святійший Патріарх благословив народного артиста на подальшу творчу діяльність і подарував на згадку нові видання Київської патріархії.

«Сьогодні для мене великий день. День, якого забути неможливо: зустріч з Патріархом Київським і всєї Руси-України Філаретом. Я був нагородженим церковним орденом Київського Патріархату. Це для мене велика честь», – написав артист на своїй сторінці в Фейсбук.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: