Дуже тяжка людина. Приходько згадала страшні подробиці співпраці з Меладзе

За словами виконавиці, працювати з продюсером було нелегко
фото з відкритих джерел

Виконавиця зізналася, що після роботи з Меладзе їй довелося звертатися до психологів

Співачка Настя Приходько не раз публічно розповідала, що після співпраці з композитором та продюсером Костянтином Меладзе у неї почалися панічні атаки та страх людей. Нещодавно виконавиця зізналася, що після роботи з Меладзе їй довелося звертатися до психологів.

За словами виконавиці, працювати з ним їй було нелегко, тож той період виконавиці досі важко згадувати. В нещодавньому інтерв'ю Rostyslove Production Настя зізналася, що розповість про свої непрості стосунки з продюсером у похилому віці, а зараз вкотре підкреслила, що історія дуже брудна. «Я не боюсь її розповідати, вона просто дуже брудна. Буде бруднішою за історію Олі Полякової та Ані Лорак. Це така в мене психологічна травма, напевно, на все життя залишається і вона мені дуже болить», – зазначила Приходько.

Нагадаємо, що Ані Лорак в одному з телешоу розповіла, що свого часу продюсер пропонував їй допомогти з кар'єрою та натомість просив від Ані певну плату. Пропозиція лежала в особистій площині. Згодом Оля Полякова записала відеозвернення, де повідомила, що вірить Ані, адже і сама отримувала пікантну пропозицію від Меладзе.

«Він дуже тяжкий чоловік. Дуже тяжкий. Відразу скажу: не домагався мене Костянтин Меладзе, – зізнається артистка журналістам програми «ЖВЛ».  Не можу я її [історію] розповісти зараз. Я дуже не люблю, коли мене жаліють. Якщо почну про це говорити, ця тема дуже підніметься, а я не хочу. Я не готова знову так турбувати свою душу, тому що це відбувалося неодноразово, це тривало рік, цілий рік, це тривало з 2009 до 2010.  Вилазила я з цієї історії, напевно, років п'ять. Ось я зараз кажу, мене починає всередині телепати. Я не буду нічого коментувати, тому що ця історія – це як скриньку Пандори відкрити. Я розумію, звідки у мене панічні атаки, звідки у мене це все... Звідти все».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: