В 10 років – зйомки в Playboy, в 13 – роль проститутки. Брук Шілдс зізналася, хто її до цього змушував

Найвідомішим фільмом актриси став «Блакитна лагуна», який критикували за провокаційні сцени
фото з відкритих джерел

У дитинстві Брук Шілдс взяла участь у скандальній зйомці для журналу Playboy

Американська актриса та модель Брук Шілдс розповіла про претензії до своєї матері, яка дозволила їй брати участь у відвертих зйомках у дитинстві. Про це артистка розповіла у двосерійному документальному фільмі під назвою Pretty Baby, прем'єра якого відбудеться на початку квітня.

Так, актрисі було 13 років, коли вона грала роль повії у фільмі 1977 року «Чарівна дитина». Під час зйомок дівчинці довелося поцілувати 27-річного Кіта Керрадайна. Власні дочки Брук Шілдс, 19-річна Роуен та 16-річна Грієр, відмовляються дивитися сцени за участю матері та вважають це дитячою порнографією. «Я ніколи не дозволила б своїм дочкам у цьому зніматися», – каже Брук Шілдс.

Крім того, у 10 років Брук Шілдс взяла участь у зйомці для журналу Playboy. За словами актриси, її мати не бачила у цьому нічого страшного. «Я не знаю, чому вона думала, що все гаразд», – сказала Брук Шілдс. Пізніше Шільдс намагалася (але безуспішно) подати позов до журналу, однак в тей час з подачі матері не переставала брати участь у відвертих проектах. Наприклад, у 1980 році 15-річна Брук стала обличчям кампанії Кальвіна Кляйна. У відеоролику Шілдс сказала фразу: «Ви хочете знати, що між мною та моїми джинсами? Нічого!».

Пізніше Брук Шілдс знімалася у відвертих сценах в інших картинах. Найвідомішим став фільм «Блакитна лагуна», який пізніше неодноразово критикували за провокаційні сцени за участю неповнолітніх акторів.

Брук Шилдс також заявила, що зараз їй важко злитися на матір, яка страждала на алкогольну залежність і померла в 2012 році. За словами актриси, її мати була дуже невпевненою у собі.

Читайте також: Федишин потішила шанувальників кумедним відео: розбирає новорічну ялинку в кінці березня

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: