Брітні Спірс вперше за багато років зустрілася з мамою

Співачка з мамою
фото з відкритих джерел

Мама співачки дуже хотіла налагодити стосунки із дочкою

У житті співачки Брітні Спірс, яка довгий час не спілкувалася з рідними, намітилися позитивні зміни. Як повідомляють західні ЗМІ, виконавиця вперше за три роки зустрілася зі своєю матір'ю Лінн Айрен Бріджес. Остання дуже хотіла налагодити стосунки із дочкою.

Брітні розповіла про зустріч з мамою в соцмережі: «Моя мила мама з'явилася вчора в мене на порозі через три роки… Це було так давно… Із сім'єю завжди є речі, які треба вирішити… Але ж час лікує всі рани! І після того, як я змогла донести те, що стримувала протягом дуже довгого часу, я почуваюся такою щасливою, що ми змогли спробувати зробити все правильно! Я тебе дуже люблю».

«Я така щаслива, що ми можемо пити каву разом через 14 років! Потім підемо магазинами!»  – додала згодом співачка.

Нагадаємо, 2008 року, після низки нервових зривів, Брітні Спірс насильно помістили на лікування. Весь цей час вона жила під опікою батька і не могла розпоряджатися власними грошима. Опікунство тривало 13 років, наприкінці цього періоду співачка активно намагалася донести до громадськості, що її власна сім'я знущається та використовує її.

Співачка публічно з'ясовувала стосунки з рідними. Зокрема влітку минулого року у  соцмережі оприлюднила деякі свої листування 2019 року – тоді вона знаходилася в психіатричній клініці. Брітні опублікувала кілька скріншотів, але швидко видалила пост. На одному зі знімків видно листування виконавиці з її матір'ю Лінн Спірс. Брітні скаржиться, що їй збільшили дозу одного з препаратів (він використовується для лікування шизофренії та біполярного розладу): «Я думала, це снодійне, але це від біполярного розладу і набагато сильніше за літію. Мене вже нудить від ліків у моєму шлунку. Відчуття, ніби він намагається мене вбити, присягаюсь Богом», – пише Брітні. З повідомлення незрозуміло, кого артистка має на увазі: когось із медперсоналу чи батька, який на той момент контролював перебіг її лікування. Співачка підписала під скріншотом, що так і не отримала відповіді на ці повідомлення від матері.

Мама Брітні у відповідь звернулася до неї: «Бритні, мені боляче від того, що ти думаєш, що люблячі тебе люди зрадили тебе! Дозволь мені приїхати! Я люблю тебе!». Співачки така ідея не сподобалася і вона виклала новий допис, в якій звинуватила матір у найрізноманітніших вчинках, включаючи те, що та «кожного вечора ходила в ресторани з подружками, пила вино і робила тупі фотки», тоді як самій Брітні «не можна було нікуди вийти чи мати бойфренда»: «Ви всі зруйнували моє життя! Я не пам'ятаю жодних повідомлень від тебе!

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: