Брітні Спірс розповіла, про що написала в мемуарах, за які їй заплатили сенсаційні $15 млн

фото з відкритих джерел

За словами інсайдерів, зміст мемуарів виразно «потрясе світ»

Американська співачка Брітні Спірс випустить книгу мемуарів уже цієї осені. Інсайдери з видавництва Simon & Schuster повідомляє, що на сторінках потенційного бестселера Брітні від першої особи розповість про всі яскраві та спірні моменти свого життя, причому без прикрас.

«У книзі будуть висвітлені найінтимніші моменти, її дитинство – коли вона була маленькою дівчинкою з великими мріями, – її розрив із Джастіном Тімберлейком, момент, коли вона поголила голову, і її боротьба із сім'єю за право опікунства, – сказав один із джерел. – Це також історія про виживання, про те, як вона знайшла вихід з-під згубної опіки і здобула щастя зі своїм чоловіком Семом Асгарі».

Видання Page Six ексклюзивно повідомляє, що гострайтером співачки став знаменитий журналіст та романіст Сем Ланські, який писав для The Atlantic, New York Magazine та Time, а також створив профайли Мадонни, Нікі Мінаж та Адель. За словами інсайдерів, зміст мемуарів виразно «потрясе світ».

«Книга Брітні жорстока та чесна, йде від щирого серця. Жоден камінь не залишається неперевернутим», – поділилося інше джерело.

Також у розпорядження Page Six потрапила інформація про вартість угоди. Договір на 15 мільйонів доларів Брітні уклала з видавництвом через агентство Creative Artists Agency та свого адвоката Меттью Розенгарта. Таким чином, це найдорожча видавнича угода в історії після Барака та Мішель Обами. Сама ж Брітні говорить про книгу таке: «У мене немає сім'ї, яка цінує мене або поважає. Це найважча частина для мене, і як би сильно я їх не любила, це те, з чим я, мабуть, ніколи не зможу змиритися. Коли я публікую щось у такі моменти, я просто хочу говорити від щирого серця, тому що для мене це дуже важко, а потім я озираюся назад і бачу, як багато людей підтримують мене: «Ти переживеш». Я працюю над тим, щоб стати сильнішою! Я написала три різні версії своєї книги та в процесі пройшла безліч сеансів психотерапії».

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: