Військові оригінально підтримали журналісток, яких «заклювали» за оголені фото для календаря

Одна зі світлин нового календаря
фото з відкритих джерел

Військові зняли свій календар

Українські захисники вирішили підтримати працівниць 5 каналу, котрі стали моделями на світлинах для пікантного календаря, довкола якого розгорівся гучний скандал.

«Сподобалась ідея дівчат з 5 канал допомогти ЗСУ і зробити чудовий, естетично-гарний календар. І ми вирішили показати всім незгодним, що це норма і красиво, а якщо й на добру справу, то взагалі целовашкі і обнімашки! Згодом ми нашим підрозділом теж зробимо календар, а поки що спойлер протиночі від деяких моїх бійців. Не сумуйте, якщо ви без світла. Роздивляйтесь», – написав на своїй сторінці в Фейсбук доброволець однієї з ТРО Київщини Валерій Колосюк.

Нагадаємо, що телеканал планує зібрати 1 млн гривень на рації Motorola для ЗСУ, випустивши календар з оголеними працівницями телеканалу – від ведучих до тих, хто ніколи не працював у кадрі. Всі фото – без цензури. На сторінках календаря облич моделей не видно, а ось на останній сторінці вони всі з'являються. Ексклюзивно придбати календар спочатку можна буде на аукціонах, а згодом така можливість буде в усіх.

Однак сміливим дівчатам прилетіло від колег: у своїй заяві представники громадських, жіночих, правозахисних і медійних організацій засудили такий спосіб збору грошей на потреби армії. Підписанти вважають цю акцію «сповненою дискримінаційних і сексистських наративів».

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: