У Парижі відбудеться вечір пам'яті Василя Сліпака

Василь Сліпак був відомим оперним співаком, жив і працював у Франції, проте після початку вторгнення Росії на Донбас приїхав та став на захист України
фото: Укрінформ

Захід відбудеться 4 липня о 19.30 в Культурному центрі посольства України у Франції

Український культурний центр у Парижі разом з родиною та друзями вбитого росіянами оперного виконавця, Героя України Василя Сліпака запрошує на вечір його пам'яті «Le sort a voulu» («Волею долі»). Про це пише Укрінформ.

«На вечорі пам'яті Василя Сліпака читцем буде Зоряна Лотут, акомпанувати їй на фортепіано буде Бенджамін Лоран. Андрій Малаков гратиме на альті, а співаки Ірина Кишлярук, Петро Кумон та Андрій Гнатюк подарують нам свої голоси.

Режисером-постановником виступить Богдана Латчук. Ми матимемо приємність почути твори українських та західноєвропейських композиторів», – ідеться в анонсі.

У центрі додали, що ця подія вже увосьме організовується в рамках WLive: Міжнародного музичного марафону пам'яті Василя Сліпака.

У Парижі відбудеться вечір пам'яті Василя Сліпака фото 1

Захід відбудеться 4 липня о 19.30 в Культурному центрі посольства України у Франції за адресою: авеню де Мессін 22, 75008 Париж.

Нагадаємо, Василь Сліпак був відомим оперним співаком, жив і працював у Франції, проте після початку вторгнення Росії на Донбас приїхав та став на захист України.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: