У Юрія Луценка трапилося горе в родині

Юрій Луценко зараз воює в Бахмуті
Фото: ФБ Луценка

Ірина Луценко повідомила про смерть своєї матері

Дружина колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка Ірина Луценко на своїй сторінці у Фейсбук повідомила про смерть своєї матері.

«Померла мама Стефанія Антонівна. Помоліться за упокій душі її», – написала дружина Луценка.

Сам Юрій Луценко, який в складі ЗСУ захищає країну, судячи з його дописів в соцмережі, нині знаходиться в Бахмуті: «Лише в Бахмуті я зрозумів, чому мені так комфортно на війні. Бо в ЗСУ – як колись на Майдані – панує атмосфера братерства, оптимізму, українськості, гумору і непоказного героізму. Раніше при зустрічі люди мені казали: памятаєш, Віталійович, як ми разом… І я відразу старався прикинути, хто переді мною – знайомий по МВС, з тюрми, з Майдану чи з ГПУ? Тепер до цього переліку додалися побратими по ЗСУ. Часто ми знайомі ще з часів і Майдану, і тюрми, і державної служби. Тут фізично відчуваєш роботу правильного котла найкращих людей заради майбутнього. В цій єдності армії, в її всенародній підтримці – головна гарантія і Перемоги, і оновлення України».

Ірина Луценко в одному зі своїй дописів в ФБ розповіла про військовий шлях чоловіка: «Юра вдягнув форму ЗСУ. Спочатку батальйон тероборони і Гостомельсткий напрямок перші три місяці війни, пізніше Миколаївщина і Херсонщина. Зараз – найгарячіша точка фронту – околиці Бахмута, взвод аеророзвідки. Але як би важко не було, він «у найкращому місці з найкращими людьми, нехай і в х#вий час».

Раніше «Главком» писав, що Юрій Луценко звернув увагу на нюанс, який, на його погляд, і визначить переможця у війні.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: