Помер відомий композитор, який працював з Іриною Білик та Тіною Кароль

Сім’я артиста дуже сподівалася на диво
фото з відкритих джерел

20 березня Павло Дремлюженко відсвяткував день народження, а через дев'ять днів його не стало 

Відомий український композитор та аранжувальник, який працював з Тіною Кароль, Іриною Білик та іншими зірками, помер від раку. Останнім часом Павло Дремлюженко перебував у Польщі, де переніс операцію та численні хіміотерапії. 20 березня Павло відсвяткував черговий день народження, а через дев'ять днів його не стало. 

Про смерть Павла повідомили його близькі зі сторінки музиканта у Фейсбук. «Сьогодні Паша пішов до свого Батька Небесного», – йдеться в повідомленні під знімком композитора.

«Прийшов від Бога, полетів до Бога. Лети, друже», «Спочивай з миром, найкращий музикант, з ким я грав, найкраща людина», «Твоя музика – це океан. Твоє серце – більше за сонце. Вони назавжди живитимуть та грітимуть всіх, хто тебе знав. Ти жив гідно і яскраво, та не здавався без бою. Лети у вічність, друже», «Паша, ти змінив моє життя. Ти завжди підтримував, навіть, коли сам вже не міг говорити. Ти завжди до кінця вірив в краще і боровся. Ти – неймовірний світ і сила, яку Бог подарував мені в моєму житті. Ми з тобою створили багато музики, і я обіцяю тобі, о вона буде почута», «20.03 усі друзі вітали тебе з днюхою... А через дев'ять днів тебе не стало. Дякую Богу, що знав тебе як друга, порядну, талановиту людину. Слів від суму не вистачає. Дякую тобі за все», – пишуть на сторінці Павла друзі.

Про свою хворобу музикант дізнався, перебуваючи у Польші, куди привіз лікуватися від онкозахворювання батька. На той час родина Павла вже перебувала за кордоном, знайшовши там тимчасовий прихисток від війни.

«Батька готувалися оперувати, я возив його до клініки, і в якийсь момент, за кермом, я усвідомив, що попереду бачу не одну машину, а три. Мені сигналять, я не можу сконцентрувати погляд. Була підозра, що проблеми із зором. Я планував поставити батька на ноги, відвезти додому, заїхати до Кропивницького і потім залишитись у Києві. Але не склалося. Перевірили зір – жодних патологій. Призначили КТ головного мозку, перевірили – норма. Тоді лікар порекомендував залишитись у клініці на обстеження та зробити МРТ. Завдяки страховому полісу це було безкоштовно. Декілька днів очікування черги я перебував у палаті. Мене докладно вивчали. Взяли кров із вени. За дві години знову. Ще за дві години – те саме. Потім ще. В результаті мені сказали, що у понеділок з аналізами було все чудово, а в середу у 400 разів збільшились лейкоцити. Повідомили, що маю гострий рак крові, – розповідав музикант. – Потім почалася жорстка «хімія». У день через мене пропускали по 15 літрів ліків. Все вливали крізь аорту серця. А потім сталося Боже диво, знайшовся для мене донор». 

«Главком» писав, що родина Дремлюженка продала машину та інше рухоме майно. Сам Павло був змушений продати навіть свої музичні інструменти, щоб платити за лікування. Сім’я артиста дуже сподівалася на диво.

Читайте також: Онука Альбіни Дерюгіної, якої не стало сьогодні, показала рідкісні фото з родинного архіву

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: