Онук Ющенка відмовився вчитися в Канаді і потай від батьків повернувся в Київ

фото з відкритих джерел

Віктор Ющенко-молодший подав документи до університету Шевченка та став студентом

Дочка третього українського президента Віктора Ющенка Віталіна Ющенка на своїй сторінці в соцмережі написала, що її син потайки подав документи до університету Шевченка та отримав схвальну відповідь. Мамі б радіти, але вона відчуває змішані почуття: Віктор Ющенко-молодший мав вчитися в Канаді. І кілька місяців тому поїхав за кордон, а нині потайки від батьків повернувся в Україну.

Віталіна Ющенко раніше писала в соцмережі, що до війни її син планував навчатися в Інституті міжнародних відносин Шевченка, але після нападу РФ на Україну вони вирішили відправити його до Канади.

«Друзі моїх батьків із Канади, з якими нас пов'язує давня дружба, запропонували Віктору прилетіти до Торонто на навчання. Звичайно, ми довго не думали, сіли в машину і поїхали до Відня, щоби відправити Віктора на навчання. Віктор уже у Торонто! Дякуємо рідним людям за допомогу та підтримку у ці важкі для кожної української родини дні», – писала влітку Віталіна Ющенко.

За словами дочки колишнього президента, для неї стало шоком, що син потай від неї подав документи до українського університету.

«Я щаслива і плачу, бо сама дізналася про це лиш декілька днів тому. Син дуже тужив за Україною, рідною домівкою, рідними і хотів повернутися. Він потайки подав документи на вступ до університету Шевченка і отримав позитивну відповідь. Прилетів декілька днів тому, що стало для мене повним шоком, – пише Віталіна.  – І ви знаєте, я щаслива, що все так сталося. Я думала лише про його безпеку, а він – про своє майбутнє у рідній країні».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: