Олена Зеленська зустрілася у Букінгемському палаці з трьома королевами

Фото, яке зроблене під час зустрічі
фото з відкритих джерел

Зустріч організувала британська королева-консорт Камілла

Перша леді України Олена Зеленська, яка перебуває із візитом у Великій Британії, побувала на прийомі у Букінгемському палаці, який організувала британська королева-консорт Камілла. На зустрічі також були королева Бельгії Матильда, королева Йорданії Ранія, кронпринцеса Данії Мері, перша леді Сьєрра-Леоне Фатіма Біо та інші поважні гості, пише Evening Standart.

Захід був присвячений програмі ООН з привернення уваги до проблем насильства щодо жінок і дівчат. «Це дуже багато значить бути тут. Наразі ми стикаємося з величезною кількістю зґвалтувань українських жінок і дітей російськими солдатами. Наймолодшій жертві згвалтування в Україні чотири роки, найстаршій – 85», – розповіла Олена Зеленська.

Раніше «Главком» писав, що перша леді України побувала в офіційній резиденції прем'єр-міністра Великої Британії. Вона зустрілася із новим прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком та його дружиною Акшатою Мурті. Акшата Мурті зустріла Олену Зеленську біля входу до резиденції. Вони прикрасили різдвяну ялинку, встановлену перед резиденцією прем'єр-міністра.

У вересні перша леді України побувала в Букінгемському палаці та зустрічалася з принцесою Уельською Кейт Мідлтон напередодні похорону Єлизавети II.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: