Мар'яна Мамонова, яку звільнили з російського полону, народила дівчинку

Мамонова потрапила в полон 4 квітня
фото з відкритих джерел

Радісну звістку повідомила мама Мар'яни

Медикиня Мар’яна Мамонова, яка на днях повернулася з російського полону. народила дівчинку. Радісну звістку повідомила мама Мар'яни. За її словами донька та внучка почуваються добре. Про це повідомлює сайт ЧаРівне.

Пологи відбувались у Луцькому перинатальному центрі. Дівчинка народилась 25 вересня близько 4 год ранку із вагою 3250 гр, зріст 57 см.

Нагадаємо, кілька днів тому військова медикиня Мар’яна Мамонова під час обміну полоненими разом з іншими українськими героями днями повернулася з російського полону, де пробула шість місяців.

Медикиня Мар'яна Мамонова раніше розповідала, що про свій стан дізналася тоді, коли перебувала на «Азовсталі». На відміну від інших військовополонених, до неї ставилися нормально. Вона перебувала на збереженні у донецькій лікарні. За словами Мамонової, медичний персонал до неї ставився добре. Її ніхто ані ображав, ані принижував. Хоч вона і розмовляла лише українською мовою.

За словами захисниці, медики повелися професійно. Вони не влаштовували жодних мовних і політичних суперечок. Натомість ставилися до неї винятково як до вагітної.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: