Колишня Ілона Маска перейменувала їхню спільну дочку, назвавши Y: що це означає

Граймс має двох дітей від мільярдера Ілона Маска
фото з відкритих джерел

Раніше 15-місячну дівчинку звали Exa Dark Sideræl

Канадська співачка Граймс, яка має двох дітей від мільярдера Ілона Маска (син на ім'я X Æ A-12 і дочка Exa Dark Sideræl), розповіла в соцмережі про те, що змінила ім'я 15-місячної доньки. Виконавиця опублікувала свою фотографію та знімок дитини з підписом: Y?C.

«Тепер її звуть Y, або «Чому?», або просто «?» (але уряд цього не визнає). (Це означає) цікавість, вічне питання... тощо», – написала співачка. Граймс також додала, що вони з Маском зазвичай не діляться фотографіями своєї доньки, щоб захистити конфіденційність дівчинки, але співачка вирішила зробити виняток, оскільки на цій фотографії Y виглядає «досить невпізнанною».

Про те, що у співачки Граймс та Ілона Маска народилася дочка Exa Dark Sideræl, яку виносила сурогатна мати, стало відомо у березні минулого року. Для 50-річного Маска це сьома дитина, 33-річна Граймс стала мамою вдруге.

Граймс пояснювала, що Exa (Екза) вказує на одиницю виміру екзафлопс – квінтильйон обчислень з плаваючою точкою в секунду, Dark (Дарк) перекладається з англійської як «темрява» і асоціюється з невідомим і темною матерією, а Sideræl (Сайдіріель) – це ельфій слова sidereal, пов'язаного із зоряним часом. Проте вже тоді співачка говорила, що разом із Маском називає дочку Y.

Читайте також: Федишин потішила шанувальників кумедним відео: розбирає новорічну ялинку в кінці березня

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: