В Москві закрили театр Віктюка: там тепер військомат

Театр Віктюка
фото з відкритих джерел

Шанувальники легендарного режисера пишуть, що митцю мстять за його любов до України

Відома російська журналістка Ксенія Ларіна приголошила фейсбук-спільноту новиною, що знаменитий московський Театр Віктюка віддають під військомат. «Новини культури. Театр Віктюка закрили та зробили з нього військкомат. І це не жарт», – написала Ксенія в соцмережі.

Шанувальники, незважаючи на блюзнірську ситуацію, намагаються не втрачати почуття гумору: «Я взагалі вважаю, що з усіма театрами так треба. Окрім театру Радянської Армії, де й так усю дорогу військкомат та політруки», «Вони з усього зроблять полковий сортир», «Мені здається, що коментатори незабаром не зможуть підібрати слова для коментування», «Господи, яке щастя, що Роман Віктюк не дожив до цього страшного року!», «Віктюк же родом із Львова. За поняттями Росії він був би нацистом, і мабуть виховав своїх акторів у такому ж дусі: надто незалежно та вільно», «Страшніше страшного відбувається. Жахливо», «Головне, щоб із церков тепер не зробили хліви та стайні, все це ми вже проходили»

На сайті театру немає жодної інформації про те, що його переформатовають. Зі слів деяких акторів, в театрі хворіє половина колективу, тому його закрили начебто на карантин.

Роман Віктюк – знаменитий в Росії режисер, який все життя вважав себе українським митцем. Роман Григорович народився та виріс у Львові. Після закінчення вузу працював у театрі Лесі Українки. Потім виїхав до Москви, де став дуже шанованим режисером. Мав свій театр та величезну квартиру в центрі російської столиці, яка колись належала синові Сталіна. Але думками і серцем Віктюк завжди був з Україною. Він часто приїздив до Львова та Києва з виставами та в гості до рідні. У митця – дві рідні сестри та племінниця. А перед смертю артист заповів поховати його на Батьківщині.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: