Росіянина, який посвітив голою дупою на священній горі Агунг, видворять з Балі

Вершина гори Агунг є не лише найвищою точкою на Балі, а й священним місцем для мешканців острова
фото з відкритих джерел

Блогера занесуть до чорного списку

Російського туриста, який оголив сідниці на священній горі Агунг, видворять з Індонезії за порушення норм моралі. Про це повідомляє видання The Jakarta Post.

В інтернеті з'явилося відео, де російський блогер Юрій Чилікін показує голі сідниці, стоячи на священній горі Агунг. Ролик швидко завірусився у соціальних мережах. Пізніше горе-мандрівник записав відео, в якому вибачився, мотивуючи свій ганебний вчинок тим, що не підозрював, наскільки це фото неприйнятне: «Я хочу вибачитись за свої дії. Моєму вчинку немає виправдання. Єдине, що призвело до того, що сталося, – моє особисте невігластво. Я дуже шкодую».

«Він порушив норми поведінки і виявив неповагу до нашої культури», – прокоментував інцидент глава балійського управління з законодавства та прав людини Ангіат Напітупулу. Вершина гори є не лише найвищою точкою на Балі (2997 м), а й священним місцем для мешканців острова. Тепер місцеві жителі збираються провести релігійну церемонію очищення вулкана.

Тим часом російського блогера занесуть до чорного списку. Після депортації мандрівник не зможе повернутись до Індонезії наступні півроку.

Читайте також: Американцю, який відсидів 16 років за згвалтування відомої письменниці, виплатять $5,5 млн.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: