Пропагандистка Симоньян вже наводить порядки в російських військоматах

Рашистк Симоньян пообіцяла «розбиратися з кожним випадком»
фото з відкритих джерел

Вона запропонувала всім, кого покликали помилково, повідомляти їй

Головний редактор пропагандистського телеканалу RT Маргарита Симоньян висловила думку, що на тлі часткової військової мобілізації в Росії військкомати начебто спеціально «вибішують» людей, надсилаючи повістки сорокарічним за офіційно оголошеного набору росіянам до 35 років.

«Вчора офіційно оголосили, що мобілізація не стосується студентів очних та вечірніх відділень. Сьогодні у військкоматах кажуть, що «це стосується лише призовників, а не мобілізованих». Оголосили, що набирають до 35 років. О повістки приходять сорокарічним. Вибішують людей, ось як спеціально, як на зло. Начебто Києвом заслані», – написала Симоньян у своєму телеграм-каналі.

Вона запропонувала всім, кого покликали помилково, повідомляти їй, і пообіцяла «розбиратися з кожним випадком» та «добиватися покарання порушників».

Тем часом, стало відомо, що знаменитий московський Театр Віктюка віддають під військомат. «Новини культури. Театр Віктюка закрили та зробили з нього військкомат. І це не жарт», – написала відома російська журналістка Ксенія Ларіна в соцмережі.

Шанувальники, незважаючи на блюзнірську ситуацію, намагаються не втрачати почуття гумору: «Я взагалі вважаю, що з усіма театрами так треба. Окрім театру Радянської Армії, де й так усю дорогу військкомат та політруки», «Вони з усього зроблять полковий сортир», «Мені здається, що коментатори незабаром не зможуть підібрати слова для коментування», «Господи, яке щастя, що Роман Віктюк не дожив до цього страшного року!», «Віктюк же родом із Львова. За поняттями Росії він був би нацистом, і мабуть виховав своїх акторів у такому ж дусі: надто незалежно та вільно», «Страшніше страшного відбувається. Жахливо».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: