Мер Луцька Ігор Поліщук «одягнув» сукню (фото)

В одній із шкіл Луцька молодь влаштувала незвичайний флешмоб
фото з відкритих джерел

Мера Луцька висміяли через те, що він ідею молоді помінятися одягом назвав «збоченням»

У Луцьку помстилися меру міста Ігорю Поліщуку за те, що він не підтримав ідею молоді однієї з шкіл, де вигадали розвагу – хлопці та дівчата помінялися одягом. Ця історія мала закономірне продовження. У мережі мера Луцька все-таки «змусили» одягнути сукні.

«Одяг це соціальний конструкт, тому він не може бути «чоловічим» або «жіночим». У ньому або зручно, або ні. А ще в історії є багато випадків, коли чоловіки носили спідниці», – йдеться на сторінці правозахисної організації Gender Zed у Facebook.

Організатори веселого карнавалу вирішили провчити очільника міста, щоб він зрозумів, що креатив не зупинити. І що такі дійства не несуть ніякої шкоди, а навпаки – заряджають позитивом.

«Наш пост є дуже дружнім нагадуванням про те, що не варто бути нудною букою. Натомість треба підтримувати креатив та свободу самовираження молоді», – підкреслюють ініціатори цієї ідеї.

Варто нагадати, що дотепники однієї з шкіл вигадали «День навпаки» – учні 24-ї школи вирішили помінятися одягом. Дівчата прийшли на заняття у костюмах, а хлопці вбралися в сукні. А от очільнику міста Ігорю Поліщуку не дуже сподобалася така ідея, він назвав це «збоченням». Директору навчального закладу з боку міської влади навіть почали надходити погрози.

«Учні також приходять в школу в піжамах, в халаті. Це нормально? Я не такий старий, але якби я у свої шкільні роки прийшов у школу в піжамі, мене звідти викинули, і правильно зробили б. Бо школа – це дисципліна, порядок, навчання. До чого ми скоро дійдемо з цими піжамами та жіночими одежами?» – обурювався Ігор Поліщук. 

Місцева влада попередила, що директори закладів, де подібна ситуація повториться, будуть звільнені.

Додамо, що в Рівному представники ТЦК виписали повістку чоловіку, який вже майже півтора року служить у ЗСУ. А сам документ вручили восьмирічній дитині військовослужбовця.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: