Йолка пообіцяла російській владі не «дискредитувати втарую армію»: документ потрапив в мережу

Співачка не афішує свого українського коріння
фото з відкритих джерел

В мережу потрапили умови договору на виступ співачки до Дня міста у Пскові

Співачка Йолка (справжнє ім'я Єлизавета Іванців), яка з початком великої війни продовжує жити та виступати в Росії, підписала документ, в якому зобов'язалася мовчати про російську агресію.

В мережі потрапили умови договору на виступ співачки до Дня міста у Пскові. Згідно з документом, з моменту його підписання і до проведення концерту Йолка та її група беруть на себе зобов'язання відмовитись від обговорення пов'язаних із політикою тем. Крім того, музикантам заборонено допускати висловлювання та вчинки, «спрямовані на дискредитацію  збройних сил Росії». Контракт на проведення цього концерту розміщено на сайті держзакупівель.

За виступ міська влада заплатить музикантам близько 3,3 мільйонів рублів. Концерт пройде на головній площі міста, список пісень Ялинка визначить самостійно. Однак в соцмережі українці вже сміються з артистки: «Завтра в 7.22 я буду в Борисполе» – не співати, бо це дискредитує втарую армію».

Співачка Йолка, уродженка Ужгорода, розпочала музичну кар'єру у складі ужгородського гурту B&B. Згодом співачка виїхала до Росії. Йолка не приховує, що вже багато років націлена на слухачів-росіян. За даними ЗМІ, проживає в місті Сергієве Посад під Москвою.

Артистка не афішує свого українського коріння, а тема політики та війна в Україні для неї – табу. Незважаючи на це, «голуб миру» в 2010-2020 роках виступала суддею на українському шоу «X-фактор», яке знімав телеканал СТБ.

Читайте також: Галкін у США висміяв Кіркорова: Відправте Філіпа у прозорих колготках на фронт

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: