У Швеції пройде перший чемпіонат Європи з сексу

Президент Шведської федерації сексу Драган Братич вважає, що перетворення сексу в спорт було лише питанням часу
фото з відкритих джерел

На даний момент заявки подали 20 учасників із різних країн

У Щвеції пройде перший чемпіонат Європи з сексу. Його організатором є Шведська секс-федерація, яка налічує вже понад 3000 членів. Про це йдеться на сайті організації.

Зазначається, що конкурсанти змагатимуться у 16 дисциплінах: спокушання, масаж різних частин тіла, масаж еротичних зон на тілі суперника, прелюдія, оральний секс, проникнення, витривалість, зовнішній вигляд, виконання пози, креативність у зміні положення, витривалість і кількість оргазмів за певний час, артистичний виступ і обмін позами, підвищення артеріального тиску та частоти серцевих скорочень під час змагань, найкрасивіша і складна поза, найбільш мистецька комунікація на думку журі та глядачів; пара, яка була найактивнішою під час конкурсу, а також найбільш артистичною по Камасутрі і найпопулярнішою у журі та глядачів.

На даний момент заявки подали 20 учасників із різних країн. Змагання триватимуть по 45 хвилин кожне. Переможців визначать три журі та глядацький рейтинг. У підсумковій оцінці приймається 70% голосів глядачів та 30% голосів суддів.

Президент Шведської федерації сексу Драган Братич вважає, що перетворення сексу в спорт було лише питанням часу. На його думку, через секс люди можуть досягти психічного і фізичного благополуччя, але цьому потрібно тренуватися: «Для того, щоб люди досягли бажаних результатів, їм необхідно тренуватися, як і в будь-якому іншому виді спорту. Тому наступний логічний крок для них – почати змагатися і в цьому».

Драган Братич є відомою фігурою у колах еротичних послуг Швеції. Він володіє мережею стрип-барів.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: