Поп-діва Лана Дель Рей продовжує стрімко набирати вагу

фото з відкритих джерел

Співачка знову потрапила в об'єктив папараці

У мережі поширилися нові фотографії папараці, які зняли співачку Лану Дель Рей під час відпочинку на одному з пляжів Ріо-де-Жанейро у Бразилії.

Судячи з знімків, артистка весело проводила час, спілкуючись із друзями та засмагаючи. На ній був злитий бежевий купальник із глибоким вирізом та довгими рукавами. Фотографії викликали активне обговорення у мережі. Багато інтернет-користувачів відзначили, що 37-річна співачка продовжує набирати вагу. При цьому одні засуджують її за образ, що змінився, інші підтримують і бачать у ній нову ікону бодіпозитиву.

Десять років тому Лана Дель Рей сяяла на червоних доріжках світових публічних заходів. А сьогодні її можна зустріти лише на рідкісних закритих заходах. Але куди частіше побачити на знімках папараці, які давно зробили співачку об'єктом свого пильного спостереження. Причина того, як ніколи банальна – зайва вага зірки.

Поки інших знаменитостей папараці ловлять на виході зі спортклубів або під час пробіжок, Дель Рей променисто посміхалася на випадкових кадрах із ресторанів. І попри все продовжувала носити улюблене міні – навіть коли довелося перейти на «бодіпозитивні» розміри.

Читайте також: Телеведучий Максим Неліпа змінився до невпізнаності в ЗСУ

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: