Думала, не доживу до 30. Джейн Фонда розповіла про психічний розлад

Після 40 років артистка почала почуватися «все гірше і гірше»
фото з відкритих джерел

 

Голлівудська актриса зіткнулася з булімією на самому початку кар'єри

Знаменита голлівудська акторка Джейн Фонда стала героїнею подкасту Call Her Daddy. У новому випуску вона розповіла про те, як боролася із розладом харчової поведінки протягом усього свого життя. У якийсь період Фонду навіть не була впевнена, що доживе до 30 років. Вперше з булімією – психічним розладом, що характеризується порушенням харчової поведінки – вона зіткнулася на самому початку своєї кар'єри.

«У 20 років я почала зніматися у кіно. Я дуже страждала від булімії. Я вела потаємне життя. Я була дуже і дуже нещасна. Я вважала, що не проживу до 30-ти. Я не виходила на вулицю, майже не зустрічалася з людьми. Була нещасна, бо мала розлад харчової поведінки. А потім я ще й знімалася у фільмах, які мені не дуже подобалися», – зізналася Фонда.

Актриса також зазначила, що цей стан сильно вплинув на її життя і навіть кар'єру. За її словами, шкідливі звички здавалися «такими безневинними». Однак надалі розлад харчової поведінки швидко почав захоплювати всі аспекти життя кінозірки: «Це шкодить тому, як ти виглядаєш, стає неможливим мати справжні стосунки, бо ти робиш багато потай. Ваш день стає організованим навколо їжі, що вимагає, щоб ви були одні і ніхто не знав, що ви робите».

Після 40 років артистка почала почуватися «все гірше і гірше». Тоді Джейн зрозуміла, що, якщо продовжуватиме в тому ж дусі, то неодмінно помре. Жінка не могла звернутися до когось за допомогою, але зайнялася медитацією, яка допомогла їй одужати.

Читайте також: Дев'ять спалень та 11 ванних кімнат. Джей Ло продає розкішний особняк за колосальні гроші

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: