Десятки людей втратили зір через заражені краплі для очей: троє померли

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Постраждалі вже почали подавати позови до недбайливих виробників

Троє споживачів померли після застосування офтальмологічного розчину виробництва індійської Global Pharma Healthcare. Ще чотирьом довелося видалити очні яблука.

Американські Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) заявили про загибель трьох людей після застосування очних крапель EzriCare – продукту, який випускає індійська фармкомпанія Global Pharma Healthcare Private Limited. Ще вісім людей втратили зір, чотирьом довелося видалити очні яблука хірургічним шляхом.

Індійська компанія Global Pharma Healthcare оголосила про добровільне відкликання очних крапель EzriCare. На той момент від них постраждали 55 людей. Загалом від використання крапель-вбивць постраждали 68 осіб у 16 штатах США.

Краплі, призначені для усунення симптомів синдрому сухого ока, виявилися інфікованими Pseudomonas aeruginosa – рідкісною бактерією, стійкою до більшості видів антибіотиків. До симптомів зараження відносять виділення з очей, каламутний зір, почервоніння, біль, відчуття стороннього тіла. Портал Daily Mail опублікував моторошні подробиці історії хвороби двох жертв.

Однією з постраждалих стала 72-річна жінка, яка втратила зір у лівому оці після використання крапель протягом тижня. За її словами, вона бачила все гірше і гірше, проте болісних відчуттів не відчувала, а тому й до лікаря не зверталася. Доки одного разу вранці не помітила на подушці жовті виділення. Зрештою, коли американка прийшла у відділення невідкладної допомоги, на рогівці лівого ока лікарі виявили виразку. На жаль, навіть після трьох тижнів інтенсивного лікування зберегти зір не вдалось.

Другий пацієнт – 72-річний чоловік з інфекцією рогівки, який на момент звернення до лікарні ледь розрізняв невиразні тіні. Декілька днів йому давали сильні антибіотики, проте хвороба прогресувала. Нарешті лікарі здогадалися запитати, чи він користувався злощасними краплями, і, отримавши ствердну відповідь, скоригували лікування. Цілком відновити зір і в цьому випадку не вдалося – пацієнт може розрізняти предмети лише на відстані шести метрів та ближче.

І схоже, це ще не кінець кошмару: представники CDC закликають усіх, хто користувався краплями індійської компанії, не займатися самолікуванням та терміново звернутися за професійною медичною допомогою. А постраждалі вже почали подавати позови до недбайливих виробників.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: