ЗМІ показали сина Ілона Маска після зміни статі: відростив волосся та зробив груди

Подейкують, що причина розриву відносин батька на сина, в тому, що Маск був проти рішення хлопця
фото з відкритих джерел

Колишній син Маска не бажає більше носити прізвище знаменитого батька

Син мільярдера Ілона Маска став дочкою. Папараці переконалися у цьому, коли помітили хлопця (тепер уже дівчину) на вулицях міста Санта-Моніка у Каліфорнії. На опублікованих фото видно, що тепер у нього довге волосся, жіночі груди та фігура дівчинки-спортсменки.

Ксав'єр Олександр Маск був одним із двійнят, яких колишня дружина гендиректора SpaceX Джастін Вілсон народила в 2004 році. Видання Daily Mail повідомляє, що після зміни статі 18-річна дитина Маска змінила ім'я на жіноче. Тепер його звати Вів'єн Дженна Вілсон. Колишній син Маска не бажає більше носити прізвище знаменитого батька.

Раніше «Главком» писав, що американського мільярдера Ілона Маска Ксав'єр Олександр Маск вирішив порвати усі зв'язки з батьком, поміняти ім'я та стать. Син Маска, якому виповнилося 18 років, подав запит на зміну офіційних даних ще у квітні, за даними Reuters, судові документи було розміщено на сайті PlainSite.org. Своє рішення син Маска пояснює тим, що не проживає зі своїм біологічним батьком і не хоче бути з ним пов'язаний «якимось чином, у якомусь вигляді чи формі».

Нагадаємо, загалом у Маска дев'ятьох дітей від кількох жінок. Проблеми з гендерною ідентичністю поки що виникли лише в одного з них.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: